Новенна (Дев’ятниця) до св. Шарбеля


ВСТУПНА МОЛИТВА НА КОЖЕН ДЕНЬ ДЕВ’ЯТНИЦІ

Нескінченно Святий і люблячий Господи, Ти надихнув Святого монаха самітника на те, щоб жити і померти як Твій Син – Господь наш Ісус Христос, і дав Йому силу для позбавлення людей від хвороб. Ми благаємо Тебе, Господи пошли нам милість любити і служити Тобі як Шарбель.

Всемогутній Господи, Ти, що дозволив Своєму Святому творити багаточисельні дива і надавати милості, змилуйся над нами (імена), щоб ми теж відчули прояв його особливої милості. Допоможи нам через святого Шарбеля віднайти здоров’я, і спасти свою душу. Господи слава Тобі.

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ШАРБЕЛЯ НА КОЖЕН ДЕНЬ ДЕВ’ЯТНИЦІ

Святий Шарбелю-угодниче Божий, Ти, що присвятив своє земне життя служінню Господу Слави, за що Господь сподобив тебе дару чудотворіння, знаючи неміч нашої людської природи, допоможи мені в моєму проханні (назви своє прохання), щоб Милостивий Господь через твої молитви допоміг мені в моїй потребі, і дарував мені те, чого я прошу, щоб воно послужило мені для здоров’я тіла і спасіння душі.


ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Прославлений св. Шарбелю, дзеркало чеснот, прийди мені на порятунок і випроси у Бога благодать, котрої потребую (назвати), на славу Його імені і для спасіння моєї душі. Амінь.
Святий Шарбелю, молись за мене.

Господи Ісусе, котрий обдарував св. Шарбеля благодаттю віри, благаю, щоб Ти уділив мені за його заступництвом благодать, про яку прошу, щоб я жив згідно Твоїх Заповідей та Євангелії. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ДРУГИЙ

Св. Шарбелю, мученику богопосвяченого життя, котрий страждав фізично та духовно, звертаюсь до тебе з довірою і прошу про благодать…
Св. Шарбелю, амфоро небесних пахощів, заступайся за мене.

Боже нескінченно добрий, котрий удостоїв св. Шарбеля благодаттю чинити чудеса, змилуйся наді мною і уділи мені благодаті, про яку прошу за його заступництвом. Тобі хвала на віки. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ТРЕТІЙ

Св. Шарбелю, котрий світиш як ясна зірка на небі Церкви, освіти мій шлях і зміцни мою надію. Випроси в Розп’ятого Христа, котрого неустанно вшановуєш, благодать…
Св. Шарбелю, прикладе тиші та терпеливості, заступайся за мене.

Господи Ісусе, котрий привів до святості св. Шарбеля, допомагаючи йому нести хрест, дай мені відвагу за його прикладом зносити життєві труднощі з терпеливістю і повною покірністю Твоїй Божій волі. Тобі слава навіки. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

Св. Шарбелю, прибігаю до тебе з довірою в твоє заступництво. Покажи мені ще раз Твою любов і випроси в Бога благодать…
Св. Шарбелю, саде чеснот, заступайся за мене.

Боже, допоможи мені зростати в християнських чеснотах за прикладом св. Шарбеля. Даруй мені Твоє милосердя, щоб я міг прославляти Тебе на віки вічні. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ П’ЯТИЙ

Св. Шарбелю, просвіти мене і допоможи мені чинити лише те, що є милим Богові. Добрий отче, випроси мені благодать, котрої дуже потребую…
Св. Шарбелю, приятелю хреста, заступайся за мене.

Боже, вислухай мою молитву за заступництвом св. Шарбеля. Потіш мою душу і наповни мене Твоїм миром. Тобі слава навіки. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ШОСТИЙ

Св. Шарбелю, могутній посереднику, вистачить одне Твоє слово, щоб Бог дарував мені благодать, котрої дуже потребую…
Св. Шарбелю, радосте неба і землі, заступайся за мене.

Боже, котрий вибрав св. Шарбеля на нашого посередника, уділи мені завдяки його молитві благодать, про яку прошу, щоб я міг прославляти Тебе разом з ним на віки вічні. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ СЬОМИЙ

Улюблений св. Шарбелю, допоможи усім, хто до тебе звертається. Випроси в Бога благодать, якої ревно прошу. Довіряю твоїй молитві.
Св. Шарбелю, провіднику заблукалих, заступайся за мене.

Боже, допоможи мені жаліти і покутувати за численні гріхи, котрі унеможливлюють отримання Твоєї благодаті. Океане Милосердя, очисти моє серце від смутку і вислухай мою молитву за заступництвом св. Шарбеля. Тобі слава навіки. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ВОСЬМИЙ

Св. Шарбелю, моя віра зростає, коли я роздумую про твою молитву та омертвлення. Прошу, випроси в Бога благодать, котрої потребую…
Св. Шарбелю, котрий живеш у досконалій радості, заступайся за мене.

Мій коханий Ісусе, котрий провадив св. Шарбеля до євангельської досконалості, уділи мені за його заступництвом благодать вірності Тобі аж до смерті. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…

ДЕНЬ ДЕВ’ЯТИЙ

Св. Шарбелю, наближаюсь до завершення новенни. Маю велику надію, що отримаю від Ісуса благодать, про яку прошу за твоїм заступництвом. Жалію за мої гріхи і обіцяю протистояти спокусам.
Св. Шарбелю, котрий живеш у славі, заступайся за мене.

Боже, Ти вислухав молитви св. Шарбеля і дав йому благодать глибокої єдності з Тобою. Змилуйся наді мною і дай мені допомогу в труднощах, котрих я сам не можу знести. Тобі слава навіки. Амінь.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…


МОЛИТВА НА ЗАКІНЧЕННЯ НОВЕННИ

Милосердний і добрий Боже, з усього серця дякую Тобі за благодаті, котрі я отримав за заступництвом св. Шарбеля і благаю про Твоє благословення для мене і моїх близьких.

Отче наш…, Радуйся Маріє…, Слава Отцю…