Зустріч з Робертом Текіелі

Христос нас визволив на те, щоб ми були свобідні (Гал. 5,1)

Римсько-католицька парафія Ісуса Христа Царя Всесвіту запрошує на зустріч з Робертом Текелі, лектором з Польщі,

Тема: «Сучасні духовні загрози»

Дата: 3-5 березня 2017 р.

Місце: Івано-Франківськ вул. Вовчинецька 92, Парафіяльний дім

План зустрічей:
П’ятниця, 3 березня о 19:30 – зустріч з молоддю
Субота, 4 березня о 11:00 і 15:00 – зустрічі з дорослими і дітьми
Неділя, 5 березня о 11:00 після Св. Меси – зустріч для всіх охочих

Кожний з нас хоче бути вільний не тільки фізично але і духом. Однак в сучасному світі є багато речей, які виглядаючи зовсім невинно ведуть до зневолення духового а з ним часто їдуть залежності, фізичні і психічні хвороби, а навіть зневолення злим духом.

Хочеш вберегти себе і своїх дітей – прийди на зустріч і пізнай Ісуса і Його Милосердя

Зустрічі відбуватимуться українською мовою

Роберт Текіелі (нар. 19 травня 1961 р. в Кшепіцах) – польський журналіст, публіцист, аніматор незалежної культури, лінгвістичний поет. У 1986 був співзасновником і головним редактором незалежного літературно-культурного часопису «Бруліон» аж до його закриття у 1999 р.

Початково захоплений рухом Нью Ейдж (стверджує, що володів такими здібностями як уздоровлення, читання думок інших людей, передбачення майбутнього), в 90-х роках навернувся у католицизм, як сам Роберт вважає, дякуючи його бабусі, яка після своєї смерті заступалася за нього перед самою Матір’ю Божою.

Фейлетоніст «Газети Польської» і «Газети Польської Щоденно». З третього серпня 2007 року веде на TVP Info передачу «Ярмарок чудес». Редагує сторінку http://newage.info.pl. Називаючи себе колишнім окультистом, у своїй діяльності Роберт Текіелі займається духовними загрозами, які, на його думку, несе із собою окультизм і Нью Ейдж.

Дякуємо за допомогу в перекладі пані Марії Осідач, директору Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.