Інтронізація мощей св. Шарбеля

8 травня, в день, коли народився св. Шарбель, його мощі прибули до римсько-католицької парафії Христа Царя в Івано-Франківську. Разом зі Святим Пустельником і Чудотворцем з Лівану до нашої парафії прибули: Раймонд Надер, який пережив надприродній досвід, пов’язаний з особою св. Шарбеля, представники ліванського телебачення і Елія Сасін, голова маронітської спільноти в Україні, завдяки якому, на прохання Архієпископа Мєчислава Мокшицького Митрополита Львівського, патріарх Маронітської Католицької Церкви Бешара Рай передав частинку мощей нашій парафії.

Урочисту літургію з нагоди інтронізації мощей св. Шарбеля очолив єпископ Едвард Кава. Bін також скерував слова проповіді до зібраних священників з Івано-Франківщини і вірних обох католицьких обрядів, які велелюдно зібралися у храмі. Після закінчення Святої Меси до пізніх годин люди вшановували мощі Святого Чудотворця і отримували помазання єлеєм св. Шарбеля.

Тепер в римсько-католицькому храмі в Івано-Франківську кожного вівторка о 18:00 годині відбуватимуться Святі Меси про зцілення за заступництвом Святого Чудотворця з Лівану, на які сердечно запрошуємо.